Haber

Bitlis Valisi Çağatay’ın “10 Ocak Yöneticiler Günü” mesajı

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, “10 Ocak Yöneticiler Günü” münasebetiyle bir açıklama yayınladı.

Çağatay, yaptığı açıklamada, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin temel değerleri olan demokrasi, insan hakları, hukukun üstünlüğü, laik ve toplumsal hukukun üstünlüğü adına yerel yöneticilerin üzerlerine düşen görevin bilincinde olduklarını belirterek; yurdun her köşesinde toplumun huzuru, refahı ve güvenliği için üstün bir görev bilinci. değerli hizmetler sunduklarını belirtti.

Misyon bölgelerinde gerçekleştirilen faaliyet ve projelerin yürütülmesinde yöneticilerin liderliğinin, ülkenin aydınlık geleceği için özel bir bedel ve anlam taşıdığına dikkat çeken Çağatay, yaptığı açıklamada şu sözleri verdi:

“Kaymakamlarımız, vali yardımcılarımız, mülki müfettişlerimiz ve valilerimiz ülkemizin her köşesinde bulunan eserlerin üretilmesinde katkıları olmuştur. Dün ve bugün olduğu gibi tüm çalışma arkadaşlarımın görevlerini azim ve kararlılıkla yerine getireceklerine yürekten inanıyorum.” Aziz milletimizin huzuru, memnuniyeti, refahı ve ülkemizin kalkınması için “Her türlü hizmet kervanının ortasında bulunmaktan onur duyuyorum. Mensubu olmaktan onur duyduğum bu özverili mesleği özveriyle yürüten tüm çalışma arkadaşlarımın 10 Ocak Yöneticiler Günü’nü kutluyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu