Haber

Ömer Çelik, Adana Valisi Yavuz Selim Köşger’i ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana Valisi Yavuz Selim Köşger’i ziyaret etti.

Çelik, kentteki programları kapsamında ziyaret ettiği Vali Köşger’e yeni görevinde başarılar diledi.

Şeref defterini imzalayan Çelik, “Bu yeni dönemde de Adana Valisi olarak görev yapacak olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Onlar çok tecrübeli devlet adamları, deneyimli kamu yöneticileridir. Dolayısıyla büyük katkılar sağlayacağına inancımız tamdır” dedi. Yeni dönemde Adana’mıza değer katacak.” dedi.

“Türkiye Yüzyılının Kadın Yüzyılı Olduğunu Bir Kez Daha Kanıtladılar”

2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda altın madalya kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımını tebrik eden Çelik, şu değerlendirmede bulundu:

“Ülke olarak Türkiye Yüzyılı’na her alanda girmenin getirdiği yeni başarılardan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Dün A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Türkiye Yüzyılının kadın yüzyılı olduğunu bir kez daha kanıtladı. İnşallah biz de burada çalışanlar olarak, Adana’nın Türk Yüzyılına, Türk Yüzyılının da Adana’ya katkıları konusunda hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Adana’ya gelen her yöneticinin değerli katkılarda bulunduğunu belirten Çelik, “Sayın Valimizin bir şansı da Türk Yüzyılının başında ülkemizde görev yapmasıdır. Bereketli Çukurova’ya rahmet diliyorum. Kendisini ve ülkemizi tebrik ediyorum.” terimini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu