Haber

AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Selendi’yi Ziyaret Etti

Eski Gençlik ve SporBakan AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Manisa’nın Selendi ilçesini ziyaret etti.

Geçtiğimiz dönem Gençlik ve Spor Bakanı olan ve şu anda AK Parti İzmir Milletvekili olan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu akşam saatlerinde Manisa’nın Selendi ilçesine gelerek ziyaretlerde bulundu ve temaslarda bulundu. AK Parti Selendi İlçe Başkanı Gurur Kaçar ve partililer tarafından parti binasında karşılanan Kasapoğlu, burada vatandaşlarla sohbet etti. AK Parti Selendi İlçe Başkanı Gurur Kaçar ise konuşmasında, “Bakanlığı döneminde ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Selendi spor Alanı itibarıyla pek çok hizmet aldı. “Bakanımız sayesinde Selendi ilçemiz spor açısından tarihinde alamadığı hizmetleri almış oldu” dedi.

AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Selendi’ye her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirterek, yaptığı açıklamada, “Eksik olan alanların bir an önce tamamlanması için her zaman yanınızdayız. Selendi bu hizmetleri hak ediyor.”

Kasapoğlu ve beraberindekiler daha sonra stad ve kapalı havuza giderek bakanlığın sunduğu hizmetleri yerinde inceledi. Kasapoğlu’nun Selendi ziyaretine Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş ve AK Parti Kula İlçe Başkanı Eyüp Yavuz Aşkın da eşlik etti. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu